IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Informācija par centru

 ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

- privātā klīnika, kas izmanto mūsdienīgākās un unikālākās ķirurģiskās, lāzera un terapeitiskās tehnoloģijas, kā arī nodrošina individuālu pieeju katram pacientam.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS - vienota profesionālā speciālistu komanda: ārsti, optometristi, medmāsas, administratori, juristi, grāmatveži, inženieri, apdrošināšanas kompānijas, programmētāji...

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS - tas ir centrs, kas aug. No diviem maziem kabinetiem mēs esam izauguši līdz mūsdienīgai oftalmoloģiskai klīnikai, kura ir aprīkota ar industrijas līderu aparatūru.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS - centrā ārsti strādā izmantojot drošas, mūsdienīgas, sertificētas tehnoloģijas un panāk vislabākos rezultātus saviem pacientiem.

Maksimāla kvalitāte.
Mūsdienīgu tehnoloģiju pielietošana garantē pareizu diagnostiku, augstu ārstēšanas precizitāti un kvalitāti.

Mēs piedāvājam pacientiem augstas kvalitātes diagnostiku un ārstešanu, izmantojot visas zinātniskās iespējas, kas garantē prognozējamus rezultātus. Rūpējoties par kvalitātes uzlabošanu, mēs patstāvīgi paplašinam savus pakalpojumus, tehniski modernizējot tos. Mēs rūpīgi iepazīstamies ar katru pacientu, lai atrastu individuālu pieeju ārstēšanai.

Reputācija
Mēs lepojamies ar mūsu klīnikas augsto reputāciju, pelnīto nevis ar plašu reklāmu, bet ar mūsu speciālistu panākumiem un rūpīgu darbu, kura pamatā ir: zināšanas, pieredze, meistarība, tehniskā aprīkojuma drošums!

Ētika
Mēs esam atklāti pret mūsu pacientiem, kolēģiem un sabiedrību. Pildam savus solījumus un neiesaistāmies darījumos, kuru morālie un ētiskie aspekti izraisa šaubas.

Neatkarība
Mēs lepojamies ar neatkarīga privātā centra statusu. Tas dod mums iespēju strādāt kvalitatīvi, ātri izlemt jautājumus un būt atbildīgiem par tiem.

Mūsu novirzieni
1. Acu slimību un attīstības anomāliju vispārējā klīniskā un funkcionālā diagnostika.
2. Terapeitiskā, mikroķirurģiskā un lāzera ārstēšana:

3. Redzes korekcijas - pie tuvredzības, tālredzības un astigmātisma.