IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Julianna Kuzņecova:

''Redzēt Pašai, bez brillēm vai kontaktlēcām - tā ir labākā dāvana, kuru tēvs-dakteris Kuzņecovs man ir davājis... Es sajutos, kā uz kosmiskā kuģa, kura kapteinis ir mans tētis, kas dāvina man gaismu.. uz jauno dzīvi''.

Raivis O.:
"Es nespēju noticēt savām acīm!!! Joprojām nespēju!!
Pirms 10 dienām man uztaisīja tuvredzības korekciju ar lāzeri. Tas bija tik vienkārši un nesāpīgi. Nejutu praktiski nekādu diskomfortu.
Pirms korekcijas bija jānodod asins analīzes. Tad nu teikšu godīgi, ka tas bija nepatīkamāk.
Ārsts (dr.Kuzņecovs) pirms korekcijas stāstīja, ka būs nepatīkami brīži, kad paliks tumšs, vēl šo to. Sabiedēja mazliet.
Bet patiesībā pilnīgi nekā nepatīkama nebija.
Tiešam ne mirkli nenožēloju, ka veicu šo korekciju!!"

Алексей У.:
"У меня была близорукость, решился на операцию. Боялся, но был настроен решительно.
В день операции переживал, волновался.
Перед операцией со мной беседовал доктор Кузнецов и еще раз рассказал мне как проходит операция.
Его спокойствие и уверенность передались и мне. Во время операции доктор Кузнецов спокойно и понятно говорил что мне надо делать, т.е. четко давал указания.
Операция прошла так быстро, что я не успел понять что произошло.
Теперь я без очков. Такое чувство, что я заново родился. Стало легко и свободно.
Большое спасибо доктору Кузнецову и его персоналу."

Gita B.:
"Pirms...
Par operāciju izlēmu aptuveni divus mēnešus iepriekš - bija pietiekami daudz laika visu pamatīgi apdomāt un apsvērt. Baiļu par operācijas iznākumu nebija, jo pilnībā uzticējos ķirurgam (dr.Kuzņecovam), kurš ir pieredzējis un profesionāls speciālists. Bailes radās tikai dienu pirms operācijas, turklāt nevis par to, vai operācija izdosies, bet par to, KĀ tā notiks. Ķirurgs man pastāstīja par operācijas gaitu, apzinājos arī to, ka nesāpēs, tomēr bailes no nezināmā ir tik spēcīgas!
Pēc...
Milzīgs atvieglojums, ka viss ir laimīgi garām! Pēc pusstundas atverot acis, kaut nedaudz miglaini, bet tomēr bez brillēm redzēju gan tālu esošu cilvēku sejas, gan mašīnu numura zīmes. Tagad katra diena nes jaunus pārsteigumus un atklājumus - skaidri saskatāmus sienas pulksteņa ciparus, zirnekļu tīmekļus pie griestiem un daudzus sīkus nieciņus gan istabā, gan ārā.
Atceroties operāciju, nepatīkamākās sajūtas radīja plakstiņu pletēja uzlikšana, skalošana un, protams, neziņa par to, kas notiks nākamajā mirklī. Uztraukumu mazināja laipnā un iejūtīgā personāla attieksme, arī ķirurga mierīgā un nomierinošā balss, tomēr nav iespējams pilnībā kliedēt operējamā pacienta bailes, lielākas vai mazākas tās tomēr saglabāsies.
Vienīgais ieteikums - domāt par to, kā būs pēc tam, kad pasaule rādīsies daudz skaidrāka."

Оксана К.-доктор:
"Если Вы услышали или прочитали, что врачи не делают коррекцию зрения, то знайте что это неправда.
Надо только сделать самое главное - выбрать правильную клинику...
Я сама доктор и в мой операционный день коррекцию зрения делал еще один доктор (хирург).
Мои впечатления во время операции: лежу в центре футбольного поля, по бокам меня освещают прожектора, надо мной летают космические корабли и мигают разноцветными лампочками. Голос доктора - сейчас будет работать лазер, всего четыре секунды. И я увидела рубинового цвета небо усыпанное золотыми звездами - это был лазерный луч, а звездочки - точки по которым он бил.
Очень красивая операция, которую ты сам видишь во время операции. Не больно и у меня не было дискомфорта, мне было очень интересно.
Отличная работа Доктора Кузнецова и Его Команды!
Через час я уже писала свои ощущения от операции в интернете!
Зрение отличное и вдаль и вблизи. Я не плакала, у меня не болело. Появилась безумная активность, утром в 9.00 я уже была на работе и всем показывала свои глаза (на расстоянии, конечно!).
Всем любви, счастья и здоровья.
Берегите доктора!"

Gunita N.:
"Pirmkārt jau paldies acu centra personālam un dakterim Kuzņecovam par laipnību, kāda man tika sniegta pārbaužu laikā, operācijas dienā un pēc tās, kā ari par augsto profesionalitātes un sagatavotības līmeni!
Jaatzīstas gan, ka uztraukties sāku jau priekšlaicīgi, taču dienu pirms operācijas, biju dežūrā un prāts bija nodarbināts ar ko citu,tātad nebiju laika raizēties.
Operācija nebija sāpīga, tikai varbūt daži brīži-nepatīkami. Mani tikai mazliet mulsināja pēc procedūras, tā teikt, maza migliņa".
Es uzskatu, ka konsultāciju un izsmeļošas speciālistu atbilžu deļ, pasargāju sevi no lieka stresa, ka mans uztraukums bija attbilstošs operācijai. Paldies!
Ar cieņu."

Ольга М.:
"Сегодня день операции. С этой мыслью я проснулась и не расставалась вплоть до того момента, как не приехала в клинику. Там меня успокаивали, но все равно, моей панике не было предела.
Операция... только само это слово уже вызывало во мне дикий страх. И уже вначале операции мой страх и волнение прошли. Я поняла, что мне, просто на просто, нечего бояться.
Операция прошла так быстро и безболезненно, что, мне кажется, слово "операция" можно было бы заменить словом "процедура".
Конечно, ощущения были фантастическими, когда я поняла, что вижу то, чего не видела раньше.
Это нельзя ни объяснить, ни описать, это может понять только тот, кто (также как и я раньше) страдает плохим зрением.
Словом, это здорово - видеть все, что тебя окружает, в том числе и себя без очков!"

Наталья:
"В тот день, когда меня должны были оперировать, я очень боялась всего: как пройдет операция, какой будет результат, вдруг я что-то неправильно сделаю.
Операция прошла неожиданно быстро и безболезненно, только чуть пощипало, когда закапали капли.
Ощущение нереальности происходящего.
Я так давно этого ждала и вот все позади - я вижу!
Но самое смешное - на следующий день, когда я хотела закапать капли, поймала себя на том, что хочу снять линзы, которые теперь мне не нужны.
Большое спасибо за забытую возможность видеть без очков и без линз."