IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Konduktīvā korekcija

Pirmo reizi Latvijā


Konduktīvā keratoplastika Refractec (CK)

Tālredzības un presbiopijas korekcija ar Konduktīvās keratoplastikas (CK) metodi, ar Near Vision Refractec ViewPointa CK SYSTEM palīdzību, ar sertifikātu FDA.

Konduktīvā keratoplastika – šī ir jauna tehnoloģija tālredzības ārstēšanā: no +0,75 līdz +3,25 dioptrijām.
Konduktīvā keratoplastika izmanto radioviļņu enerģiju, kas nepieciešama kolagēna savilkšanai radzenes perifērijā.
Konduktīvā keratoplastika izstrādāta speciāli cilvēkiem vecumā pēc 40 gadiem, kuri nevēlās kļūt atkarīgi no lasīšanas brillēm.
Izmantojot kontrolētu radioviļņu enerģijas iedarbību uz stromu (radzenes vidējo slānis), radzenes perifēriskais slānis saraujas. Tas palielina radzenes centrālās daļas izliekumu un pastiprina fokusēšanas spēju.
Konduktīvā keratoplastika der tālredzības ārstēšanas (korekcijas) no +0,75 līdz +3,25 dioptrijām.
Кonduktīvā keratoplastika ir arī pirmā redzes uzlabošanas procedūra, kas ir atļauta visā ASV.
Кonduktīvā keratoplastika – vienīgā ķirurģiskā manipulācija, kas atzīta presbiopijas ārstēšanā.
Кonduktīvā keratoplastika – tiem, kas:
- ar vecumu sajūt progresējošu tuvuma redzes pasliktināšanos;
- grib samazināt tuvuma lasīšanas briļļu vai kontaktlēcu atkarību;
- vecumā pēc 40 gadiem;
- nav grūtniece un nebaro ar krūti.

Кonduktīvā keratoplastika atļauta lidmašīnu pilotiem!


ASV Federālas Aviācijas Aģentūra (FAA)
apstiprināja Кonduktīvu keratoplastiku tuvuma redzes uzlabošanai pilotiem. "FAA sertifikāts, redzes korekcijā pilotiem, apstiprina Кonduktīvās keratoplastikas vērtību un drošību", domā prezidents, kompānijas Refractec ierīces ražotājs Mitčels Kempbells.
Кonduktīvu keratoplastiku nedrīkst jaukt ar lāzera ķirurģiju. Pie Konduktīvās keratoplastikas nav skarta centrālā optiskā zona, netiek veikti iegriezumi vai acu audu piededzināšana. Radioviļņu enerģija punktveidā (mikroskopiski) sarauj radzenes kolagēnu pa apli, saraujot to un izmaina formu (liekumu).
Procedūra aizņem aptuveni trīs-piecas minūtes uz aci un pieprasa tikai anestētiķa iepilināšanu acī. Pēc pēcoperācijas novērošanas rezultātiem, ko sniedz kompānijas Refractec prezidents Mitčels Kempbells, pēc ārstēšanas 87% pacienti spējīgi lasīt sīko telefona grāmatiņas tekstu, bet 98% - avīzes un žurnāla tekstu.

Ko gaidīt operācijas dienā:

Jūsu aci anestezēs ar anestezējošiem acu pilieniem. Mazais plakstu turētājs pieturēs jūsu aci no mirkšķināšanas procedūras laikā. Jūs palūgs apgulties uz muguras un skatīties uz gaismas avotu. Acī būs iezīmētas vieglas punktveida atzīmes. Punktu skaits svārstīsies no 8 līdz 32, atkārībā no nepieciešamas korekcijas pakāpes. Pieskaroties punktiem, radioviļņi mikroskopiski sarauj audus, taisot centrālo radzeni gredzena iekšā vairāk izliektu. Daži pacienti dod priekšroku operēt tikai vienu aci, lai iegūtu "jauktas redzes" efektu, redzes kombināciju tuvumā un tālumā.
Uzreiz pēc Кonduktīvās keratoplastikas ārsts apskatīs Jūsu acis, pēc kā Jūs varēsiet atgriezties mājās un atpūsties. Jūs sajutīsiet smilšu sajūtu acīs un asarošanu, kas pāries jau pēc pāris stundām, it īpaši, ja Jūs turēsiet acis ciet un nesasprindzināsiet. Iespējama speciālu zāļu pielietošana sākumstadijas diskomforta atvieglošanai. Aktīva darbība atjaunojas vienu-divu dienu laikā. Kā arī pie citām redzes korekcijas procedūrām, Jūs iespējams sajutīsiet nelielu diskomfortu un gaismas bailes (atspulgus vai gaismas areolus) dažu dienu laikā pēc Кonduktīvās keratoplastikas (CK).

Ko sagaidīt pēc operācijas:

Daudziem pacientiem redze uzlabojas uzreiz pēc procedūras, tomēr tuvuma un tāluma redzes svārstības var novērot vēl dažu nedēļu laikā. Tas nav iemesls uztraukumam.
Būs nepieciešams no 1 līdz 3 mēnešiem, lai redze pilnīgi nostabilizētos. Šajā laikā tāluma priekšmeti var būt nedaudz neskaidri, bet Jūsu redze tuvumā var būt pārāk skaidra, jo radzene adaptējās un pieņem nepieciešamo formu.

Reālitāte:

Risinājumu veikt Кonduktīvu keratoplastiku - pieņemat vienīgi Jūs. Jebkuras refraktīvās ķirurģiskas procedūras uzdevums samazināt Jūsu atkarību no koriģējošām brillēm vai kontaktlēcām.
Mērķis ir Jūsu iespēju uzlabošanai - nodarboties ar daudzām ikdienas lietām bez brillēm, piemērām, lasīt avīzes, žurnālus, grāmatas, vizītkartes, cenas veikalos, telefona numurus, strādāt ar datoru un citi.
Un tomēr Jums varbūt dažreiz vajadzēs brilles, piemērām, lasot ļoti sīku tekstu, diega ievēršanai vai vairāku stundu nepārtrauktai lasīšanai.

Konduktīvā keratoplastika ir kā "pulksteņa pagriešana atpakaļ", tehnoloģija Jūsu tālredzības korekcijai. Laiks turpina ritēt, jo ar gadiem mēs nekļūstam jaunāki. Būtībā, Konduktīvas keratoplastikas (CK) efekts neilgs mūžīgi, un Jums iespējams vajadzēs nākotnē izšķirties par labu atkārtotai Konduktīvai keratoplastikai, ja Jūsu tuvuma redze turpinās pasliktināties ar vecumu.