IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Lāzera korekcija


Tiek izmantots pilns FDA sertificēts komplekss redzes korekcijai, kas darbojas pēc jaunākām tehnoloģijām viļņu frontē, kā arī izcili pielietojams tuvredzības, tālredzības, astigmātisma un jaukta astigmātisma ārstēšanā -

Lāzers Allegretto Wave Eye-Q

Laser Head Exit Star 500 Hz,

 Allegro Analyzer 

SIRIUS CSO. 

Aparātu komplekss nodrošina operācijas kvalitāti, kā arī, ne mazāk svarīga ir ķirurga pieredze, zināšanas, meistarība un uz pierādījumiem balstīta ārstēšana..ALLEGRETTO WAVE EYE-Q Laser Head Exit Star 500 - tas ir lāzers, kuram ir pilns FDA drošības sertifikātu komplekts tuvredzībā, tālredzībā, astigmātismā un Viļņu frontē-Wavefront.

Mēs saņēmām jaunus apstiprinājumsu lieliskiem rezultātiem lāzera redzes korekcijās ar aprīkojumu ALLEGRETTO WAVE EYE-Q no FDA departamenta: dokumenti.
Papildus jau esošajiem sertifikātiem tuvredzībā, tālredzībā, astigmātismā un viļņu frontes ALLEGRETTO WAVE EYE-Q saņēmām vēl sertifikātu par jaukto astigmātismu. Kas ir vēl viens drošības pierādījums!

Kas ir FDA?
- tas ir "ASV Federālais departaments, kas uzrauga pārtikas un medikamentu preču kvalitāti."
FDA nodarbojas ar preču un tehnoloģiju sertifikāciju, kuras attiecas uz cilvēka veselību.
FDA - viena no ievērojamākajām organizācijām pasaulē.
FDA - ietekmīgākā un stingrākā medicīnas sertifikācijas sistēma pasaulē, kura pieturas pie visstingrākajiem kritērijiem, maksimāli aizsargā cilvēka veselību.

FDA ir vienīgā objektīvā sertifikācijas sistēma, kura veic lāzeru testēšanas darbus un FDA nav atkarīga no atsevišķu ārstu, organizāciju un paša ražotāja viedokļiem.

FDA departaments - ne tikai izsniedz sertifikātus, bet arī pastāvīgi veic klīniskus pētījumus un kontrolē rezultātu kvālitāti.
FDA departamentam ir tiesības atsaukt savus sertifikātus, ja rezultātu kvalitāte neatbilst augsto FDA prasību līmeniem.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS strādā ar jaunāko, moderno lāzera ALLEGRETTO WAVE EYE-Q aprīkojumu.
ALLEGRETTO WAVE EYE-Q - sertificēts Amerikā, t.i. izgājis stingru klīnisko pārbaudījumu departamentā FDA.

Kāpēc mēs izvēlējāmies ALLEGRETTO WAVE EYE-Q?

Kā apstiprināja FDA rezultāti, ātrgaitas lāzers ALLEGRETTO WAVE EYE-Q uzrāda labākos rezultātus.

Ar ALLEGRETTO WAVE EYE-Q strādā vadošie pasaules oftalmologi.
Eiropas Refraktīvas Sabiedrības prezidents un LASIK metodes izgudrotājs profesors Ioannis Pallikaris strādā ar ALLEGRETTO WAVE .

FDA veica lāzera ALLEGRETTO parbaudes vienlaicīgi 11 neatkarīgās oftalmoloģiskās klīnikās Amerikā.

ALLEGRETTO WAVE EYE-Q - ir mūsdienu jauns tehnoloģiju produkts.
Praksē tas nozīmē:
maksimālu kvalitāti redzes korekcijā,
maksimāli ātru rehabilitāciju pēc operācijas un
minimālu operācijas risku (mūsu klīnikā tie sastāda mazāk par 0,01%).

Pēc aptaujām varam secināt,
pamatojoties uz tādiem svarīgiem klīnikas aspektiem, kā apmierināts pacients un pozitīvs rezultāts:
- pacienti ir ne tikai ļoti apmierināti ar operācijas rezultātu, bet ir arī gatavi rekomendēt to saviem draugiem, radiniekiem un tuviniekiem.
- pacienti atzīmējuši augstu redzes kvalitāti,
- procedūras vienkāršību un ātrumu,
- minimālu atjaunošanās periodu,
- brīnišķīgu nakts redzamību,
- redzes uzlabojumus vadot automašīnu.
(85 % ir pārliecināti, ka jau pēc 20-30 min. pēc operācijas, būtu varējuši vadīt automašīnu.)
- Nevienam no mūsu pacientiem nebija nepieciešamības veikt atkārtotu operāciju!
- Visi rezultāti atbilst ieplānotajiem!

ALLEGRETTO WAVE EYE-Q
objektīvi dod izcilus rezultātus, FDA dokumenti to apstiprina.

ALLEGRETTO WAVE EYE-Q pie mums strādā ar pilnu viļņu frontes diagnostiku. 

ALLEGRETTO WAVE EYE-Q - tā darbības ātrums ir dioptrija/2 sekundēs!

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS pateicas Alcon/WaveLight AG kompānijai par izciliem izstrādājumiem refraktīvās ķirurģijas nozarē un unikālo ierīču kompleksu izgudrojumu ar visiem klīniskiem pētījumiem.
"FDA atzinības saņemšana - tas ir svarīgākais kompānijas notikums šajā gadā. Notikums, kura sasniegšanai visi kompānijas darbinieki strādāja ar milzīgu entuaziasmu un mērķtiecību. Mūsu sasniegums FDA atzinības iegūšanā ir liels solis uz priekšu kompānijas attīstībā, jo tam ir pozitīvs impulss vairākās darbības nozarēs. Allegretto vilnis atbilst augstajiem mūsdienu pieprasījumiem" - teicis Raindla kungs, galvenais izpilddirektors WaveLight Laser Technologies AG kompānijas.  

1. ALLEGRETTO WAVE EYE-Q sertificēts FDA 

Eksimerlāzers ir jaudīgākais sistēmas ALLEGRETTO WAVE modelis. Papildus iespējas lāzera uzstādīšanā pēc individuālajiem pacientu datiem, ļauj ķirurgam maksimāli uzlabot operācijas rezultātu.

Atšķirībā no citu kompāniju sistēmām eksimerlāzers Allegretto Wave Eye-Q ir asfērisks, tā sauktais viļņu optimizēts ablācijas profils Wavefronts-Optimized Ablation Profiles, strādājošs ar minimālu radzenes izdevumu.

Allegretto Wave Eye-Q nav vajadzība "Tissue Saving" režīms, kuru izmanto citi eksimerlāzeri priekš radzenes virsmas izdevuma ekonomijas. "Tissue Saving" režīmam, diemžēl, ir neliela optiska zona un izsauc lielu papildus ablācijas (izkropļojumi) daudzumu.


Klīniskās priekšrocības:

-drošs operācijas laiks 400Hz
-liela procedūras Ultra-fast Eye Tracking drošība
-augsta PerfectPulse Technology rezultāta precizitāte
-saglabājas acs forma PROLATE
-sasniedzams augsts redzes asums Wave front-Optimized Ablation Profiles
-Topolyzer T-Cat system un Analyzer T-Cat system izmantošana dod labāku rezultātu
Ultra-fast Eye Tracking procedūras drošību sasniedz ar sistēmas doto iespēju ar infrasarkano staru kameras palīdzību sekot acs stāvoklim operācijas laikā. Ar šo kameras palīdzību Ultra-fast Eye Tracking sistēma saņem adekvātu informāciju par operētas acs zīlīti. Sistēma virza lāzera staru uz jauno vietu pēc katrām 4/6 milisekundēm. Stars pulsē ar frekvence 400 reizes sekundē. Katra impulsa darba gaitā notiek audu noņemšana. Gadījumā, ja netīšām acs novirzās, sistēma aptur lāzeru, lai izvairītos no stara iekļūšanas nevajadzīgā vietā. Tikai pēc tam, kad acs ir fiksēta vajadzīgajā vietā, darbs var turpināties.

Jauna tehnika ļauj staru virzīt vajadzīgā punktā, tāpēc pat vismazākā acs kustība nevar ietekmēt operācijas iznākumu.
Perfect PulseTechnology Wavelight tā ir vienīgā kompānija, lāzera dibinātājs, kas izstrādāja jauno metodi, ar kuras palīdzību katra lāzera impulsa jauda optimizējas uz acs virsmas, neatkarīgi no lāzera stara novietojuma vietas: radzenes centrā vai uz izliektās acs virsmas, no kuras enerģija izkliedējas lāzera stara formas izmaiņu dēļ.

Tāda tehnika apgādā vairāk līdzenu, ar lāzeru apstrādātu virsmu un ļauj saglabāt radzenes formu (Prolate).

Perfect PulseTechnology tehnoloģija uzstādīta uz to, ka lāzera stara profilam ir zvanveida forma.
Ar spaciāla analizatora palīdzību regulāri kontrolējas lāzera stara profils. Svarīgi, lai lāzera stars, nokļūtu vajadzīgajā vietā, no kuras notiek radzenes mikroskopiskas daļas noņemšana.
Pozitīvais procedūras rezultāts atkarīgs no lāzera impulsa enerģijas un formas. Ar to palīdzību tiek sasniegta galīga, ar lāzeru apstrādāta, radzenes forma (Prolate).
Wavefront-Optimized Ablation profiles
Eksimerlāzera ierīce un diagnostikas sistēma (Analyzer, Topolyzer) WaveLight paredzēta redzes lāzera korekcijai uz viļņa frontes mērījumu datu pamatā un radzenes virsmas mērījumiem, un datu saņemšanas, ablācijas (izkropļojumu novēršana) procedūras veikšanai. 1999. gadā uz ALLEGRETTO WAVE eksimerlāzera pirmo reizi pasaulē bija veikta operācija pacientam uz acs optiskās sistēmas individuāla datu pamata. No šī brīža sākas personificēto (individuālo) refraktīvo operāciju izpildes ēra.
Ablācijas frakvence 400Hz, viens no pasaules ātrākajiem lāzeriem un pats ātrakais, kuram ir visi FDA sertifikāti.
Krustveida atzīme EYE-Q ļauj kontrolēt pacienta galvas kustības un paaugstina korekcijas precizitāti.
Custom-Q programma nodrošina individuālu iespēju radzenes asfēriskumā un ļauj ideāli piemeklēt optiskās zonas ar precizitāti līdz 1/10 mm un refrakcijas līdz 1/100 D maksimāli izmantotām iespējām.

Papildus drošības sistēma:
-acs kustības automātiskās sekošanas integrēta funkcija Neurotrack
-vienāda tehnoloģija Eye Tracking lāzerā un diagnostikas ierīcēs
-drošs augsts ātrums ablācijas veikšanai
-fiksācijas tests

2. Topogrāfiskā sistēma CSO Sirius


paredzēts augstas radzenes virsmas mērīšanai un datu saņemšanai ablācijas procedūru veikšanai.

Izstrādāts pēc refraktīvās ķirurģijas mūsdienu prasībam. Ideāls priekš pirmsoperācijas apskates pacientiem ar sarežgītu tipu refrakcijas anomālijām, augstas pakāpes neregulāras radzenes.
Tieša lāzera iedarbības parametru izrēķināšana pie jebkuru tipu refrakcijas lāzera iejaukšanās, tajā skaitā personalizējošās ablācijas un augsti kvalificētas topography-guided iedarbībās.

Topogrāfs paredzēts radzenes mērījumiem, kas atļauj vai neatļauj veikt redzes korekciju.

Topogrāfs  ir augstas precizitātes instruments refraktīvajā ķirurģijā, kas saskaņo un individualizē konkrētu procedūru.
Topogrāfa  darbs lieliski sinhronizēts ar eksimerlāzeru ALLEGRETTO WAVE EYE-Q. Iestrādāts keratometrs un automātiska visu izmērīto parametru demonstrācija reālajā laikā, ļauj precīzi centrēt attēlu uz perifērijas ar standarta novirzieniem tikai uz 4 mikroniem.
1.Efektīvs jebkuros sarežgītos klīniskos gadījumos.
2.Augsta aberācijas atzīmes precizitāte, augstas pakāpes astigmātisms.
3.Iespēja uzstādīt interaktīvas radzenes elevācijas karti, kas ļauj veikt individuālu referenta ķermeņa un radiusa pielaidi.
4.Paplašinātas korekcijas iespēja pie jebkuru parametru rēķināšanas lāzera iedarbībā.

3. Viļņu frontes analizātors ALLEGRO Analyzer sertificēts FDA 

ALLEGRO Analyzer lieliska ierīce refrakcijas korekcijām ar individuālo optisko acs datu uzskaiti. Viļņu frontes analizātors ALLEGRO Analyzer saskaņots ar eksimerlāzeru ALLEGRETTO WAVE EYE-Q.
Viļņu frontes analizātors ALLEGRO Analyzer strādā pēc Černinga principa redzamajā diapazona spektrā, uz tā paša principa pamata kā cilvēka acs.
Eksistējot kompānijai, kura pirmā ieveda ablācijas tehnoloģiju ar viļņa frontes mērījumu datu izmantošanu, WaveLight AG ir arī vienīgā kompānija, kura izmanto Černinga principu savās diagnosticējošajās ierīcēs, jo tas novērš viltus pozitīvo rezultātu rašanos, paaugstina rādītāju precizitāti un, tādā veidā, samazina neadekvātas ārstēšanas risku.
Visi viļņu frontes ALLEGRO Analyzer analizātora komponenti - programmas nodrošināšanas, telpiskas atļauja un algoritms - speciāli izstrādāti lāzera redzes korekcijas veikšanai viļņa frontes mērījumu datu pamatā un optimizēti priekš eksimerlāzera ALLEGRETTO WAVE EYE-Q.

4. MIKROKERATOM ZYOPTIX XP sertificēts FDA 
Izcils BAUSCH&LOMB kompānijas izgudrojums.
Automātisks mikrokeratoms Zyoptix XP - pēdējās paaudzes mikrokeratoms, tieši to, ko grib oftalmoķirurģi LASIK redzes korekcijas operācijai.
Automātiskais mikrokeratoms Zyoptix XP - ir precīza iekārta, speciāli izgudrota superplānā un gludā flepa veidošanai. Sertificēts FDA un pēc sava tehniskā raksturojuma ievērojami apsteidz analoģiskās ierīces.