IZDARIET

Pareizo izvēli

UN ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRS

JUMS PALĪDZĒS

Jauna

Kvalitāte

Redzei

un

dzīvei

Vjačeslavs Kuzņecovs

Dibinātājs un vadītājs, vadošais oftalmoķirurgs.
Ārsts, kurš ir mācījies kataraktas un refraktīvās ķirurģijas kursu pie visā pasaulē pazīstamā oftalmologa akadēmiķa Svjatoslava Fjodorova.
Eiropas un Krievijas kataraktas un refraktīvās ķirurģijas biedrības īstenais loceklis.
Operāciju stāžs kopš 1990.g. Latvijā un Krievijā veicis vairāk kā 60 000 operācijas (tuvredzības, tālredzības, astigmātisma, kataraktas, glaukomas, tīklenes distrofijas...)
Dzimis Latvijā, Gulbenē, 19.janvārī 1965.gadā.
1988.g. Rīgas Medicīnas Institūts.
1989.g. Internatūra oftalmoloģijas specialitātē acu slimību katedrā P.Stradiņa klīniskajā slimnīcā.

Liepājas centrālā slimnīcā oftalmoloģijas nodaļā - oftalmoķirurgs. Rīgas 1.Pilsētas slimnīca, "Biķernieku "slimnīca: oftalmoķirurgs.

Maskava, mācības un darbs MNTK "ACU MIKROĶIRURĢIJA" akadēmiķa Svjatoslava Fjodorova personiskā vadībā: refrakcijas ķirurģijas kurss (ķirurģiskā tuvredzības, astigmātisma, tālredzības korekcija);  Zinātniski praktiskā apmācība par tēmu "Kataraktas fakoemulsifikācija" Sv.Fjodorova institūtā un mācību centrā "WETLAB" bāzes. Zinātniski praktiskais kurss refraktīvā ķirurģijā (tuvredzības, tālredzības, astigmātisma ķirurģiskā korekcija) Sv.Fjodorova institūtā. 

Somija, "Refractec" kompānijas zinātniski-praktiskā apmācība Konduktīvās Keratoplastikas tehnoloģijā (CK).

MNTK "ACU MIKROĶIRURĢIJA" Sv.Fjodorova institūtā zinātniski-praktiska apmācība Lāzerķirurģijas centrā: refraktīvās ķirurģijas metodes "LASIK"," PRK", "PTK" uz eksimerlāzeriem.

Vācija, Erlanger; WaveLight kompānijas zinātniski-praktiskais kurss refraktīvajā ķirurģijā uz eksimerlāzeriem un viļņu frontes.

Eiropas zinātniski-praktiskā oftalmoloģiskā konference "Mūsdienīgās tehnoloģijas kataraktas un refraktīvajā ķirurģijā". Vācīja, Berlīne. Kompānijas WaveLight AG eksimērlāzera ķirurģijas internacionālais oftalmoloģijas kongress.

Vācija, Minhene; Internacionāls oftalmoloģijas kongress: Kompānijas ''Bausch&Lomb'' ''Jaunās tehnoloģijas refraktīvajā oftalmoķirurģijā", zinātniski praktiskais kurss.

Eiropas zinātniski-praktiskā oftalmoloģiskā konference "Mūsdienīgās tehnoloģijas kataraktas un refraktīvajā ķirurģijā". Ungārija, Budapešta;  Berlīne, Vācija; ESCRS Kataraktas un refrakcijas ķirurģijas Eiropas zinātniskais kongress". Starptautiskā zinātniski-praktiskā konference "Mūsdienīgās tehnoloģijas kataraktas un refraktīvajā ķirurģijā". Parīze, Francija;

'Eiropas patents, ''Tehniskās īpatnības redzes korekcijas veikšanā'.

Ir zinātniskās publikācijas, lektors, pastāvīgs zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu dalībnieks gan Baltijā, gan arī ārpus tās robežām,


Ilona Štriha - oftalmoķirurgs

Dzimusi Latvijā, Rīgā, 13.martā 1967.gadā.
1990.g.- beigusi Rīgas Medicīnas institūtu
1991.g.- internatūra oftalmoloģijas specialitātē acu slimību katedrā P.Stradiņa Universitātē.
1991.g.-oftalmoķirurgs Rīgas 1.klīniskajā slimnīcā.
Institūts Maskavā "ACU MIKROĶIRURĢIJA"- pēcdiploma apmācības kursi -l āzerterapijā un ķirurģijā.
Helmholca vārdā nosauktais Krievijas valsts institūt s- acu plastiskās mikroķirurģijas kursi.

Sankt-Pēterburga, MNTK "ACU MIKROĶIRURĢIJA"- kataraktas mikroķirurģijas kursi kataraktas fakoemulsifikāci.

Eiropas zinātniski-praktiskā oftalmoloģiskā konference "Mūsdienīgās tehnoloģijas kataraktas un refraktīvajā ķirurģijā".

Grieķija, Atēnas; internacionālais simpoziums glaukomā; "Eiropas Heidelberg Engineering kongress glaukomā".
Šveice, Stokholma; "Skandinavian  Glaukoma&Retina Symposium".  "Starptautiskā glaukomas konference: teorija, tendences, tehnologijas. Tīklenes un redzes nerva tomogrāfijas pētījumi uz Heidelberg Engineering iekartas".

Berlīne, Vācija; ESCRS Eiropas zinātniskais kongress Kataraktas un Refrakcijas ķirurģija". 

''Svjatoslava Fjodorova Institūts'' Zinātniski-pedagoģiskais centrs, kursi: ''Mūsdienu metodes glaukomas diagnostikā un ārstēšanā'',
Kursi: ''Lāzerķirurģija un fluorescentā angiogrāfija''.
Ženēva, Šveice '' Starptautiskais Eiropas un Amerikas oftalmologu asociācijas kongress''.

Kopenhāgena, Danija - Starptautiskais Eiropas kongress. Nīca, Francija - EGS starptautiskais glaukomas kopienas Eiropas kongress.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRĀ strādā no 2003. gada. Veic tīklenes un glaukomas pacientu pieņemšanu, veic lāzerfotokoagulāciju acs priekšējā un mugurējā daļā, glaukomas LTK operācijas, sekundāras kataraktas ar lāzeri, plastiskās operācijas acu augšējo plakstu operācijas un intravitreālās injekcijas. Pastāvīga zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu dalībniece kā Baltijas valstīs, tā arī ārzemēs.No 2006.gada vada zinātniski-praktiskos seminārus oftalmologiem un ārstiem rezidentiem par tēmu "Jauni aspekti glaukomas diagnostikā un ārstēšanā".

Aigars Brencēns - oftalmoķirurgs

Dzimis Latvijā, Rēzeknē, 9 janvārī 1969.gadā.

1995.g.- pabeidzis Latvijas Medicīnas Akadēmiju un ieguvis ārsta grādu.

1998.g.- pabeidzis rezidentūras kursu un ieguvis oftalmologa kvalifikāciju.

Darba pieredze: Kataraktas un glaukomas operācijas,P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca, oftalmoloģiskā nodaļā. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīca.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRĀ stradā no 2023.g. - veic kataraktas (fakoemulsifikācijas metode, toriskās un multifokālas lēcas) un glaukomas operācijas.

Pastavīgs zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu, dalibnieks kā Baltijas valstīs, tā arī ārzemēs.

Olga Martinkeviča - oftalmologs

Dzimusi Latvijā, Rīgā, 30.novembrī,1984.gadā.

2011.g.beigusi Rīgas Stradiņa Universitāti, Medicīnas Fakultāte.

2015.g. Rezidentūra oftalmoloģijas specialitātē acu slimību katedrā P.Stradiņa klīniskajā slimnīcā.

Starptautiska apmacība: European Society of Ophthalmology Congress,Copenhageena,Dānija. Europen Society of cataract and refractive surgeons, Turcija, Istambūla. European Society of Retina Specialist, Austrija, Vīne. Forum Ophthalmologicum Balticum, Igaunija, Tallina. Kongress "Ocular Trauma Summit" Lietuva, Viinusa.

''Mūsdienīgas tehnoloģijas kataraktas un refraktīvas ķirurģijā''. Maskava, Krievija, ''Svjatoslava Fjodorova Institūts''. Maskava, Krievija; International Ophthalmology Congress "White nights", Krievija, Sankt-Peterburga. "Mūsdienīgās diagnostikas un ārstēšanas tehnoloģijas acu patoloģijā", "Nevskie horizonti", Krievija, Sankt-Peterburga.

Maskava, Krievija; MNTK "ACU MIKROĶIRURĢIJA" Sv.Fjodorova institūtā zinātniski-praktiskā apmācība Lāzerķirurģijas centrā: refraktīvās ķirurģijas metodes "LASIK", "PRK", "PTK" uz eksimerlāzeriem.

ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRĀ strādā no 2015. gada. Veic vispārējo, funkcionālo un refraktīvo diagnostiku pieaugušiem un bērniem (no 10 gadiem). Piedalās refraktīvās un kataraktas operācijās. Pastāvīga zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu dalībniece kā Baltijas valstīs, tā arī ārzemēs.

Julianna Muceniece - mutes, sejas un žokļū ķirurgs


Olga Ščadilova - klīniskā optometriste

Dzimusi Latvijā, Rīgā, 12.oktobrī 1982.gada.

2004.g. Studijas Latvijas Universitātē Fizikas un matemātikas fakultātē - Bakalaura grāds optometrijā.

2006.g. Studijas Latvijas Universitātē - Maģistra grāds optometrijā.

2007.g. Studijas Latvijas Universitātē - Augstākā profesionāla izglītība, kvalifikācija - optometriste.

No 2005.g.-2018.g.Optometriste un kontaktkorekcijas speciāliste "Vision Express" optikā.

Starptautiska apmacība: Itālija, Biella; "Ciba Vision" optometrijas universitāte "Pacientu ar infekciozo un toksiko-alerģisko rekcīju, izsaukto ar mīksto kontaktlēcu nesāšanu, diagnostikas un ārstešanas principi".

Piedalīšanas Bauch&Lomb semināros par kontaktlēcas korekciju. Piedalīšanas apmācības kursā "Alcon produktu redzes korekcijas un pārdosanas speciālistiem"

No 2012.g. strādā ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRĀ par optometristi kopā ar oftalmoķirurģiem refraktīvās diagnostikās un kontaktkorekcijas speciālistu. Pastāvīga zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu dalībniece.

Nataļja Čepelova - klīniskā optometriste

Dzimusi Latvijā, Venspilī 1991.gada

2013.g Studijas Latvijas Univesitātē Fizikas un matemātikas fakultātē - Dabaszinātņu bakalaura grāds optometrijā.

2015.g Studijas Latvijas Universitātē - Profesionālais maģistra grāds klīniskajā optometrijā.

2014.g. Optometriste un kontaktkorekcijas speciāliste "Optikas pakalpojumi" optikā

No 2014.g.-2019.g. Optometriste "Vision Express"-  pacienta redzes funkciju un redzes orgānu pārbaudi, optisko redzes korekciju, konsultēšana par acs un redzes veselības profilakses jautājumiem un ergonomiku.

Profesionālā un starptautiska izglitība: Piedalīšanas apmācības kursā "Alcon produktu redzes korekcijas un pārdosanas speciālistiem". Apmacības kurss "A Look at the Inflammatory Aspect of Ocular Disease", New York, USA.

Zinatnīski- praktiskā konference ''Mūsdienīgas tehnoloģijas kataraktas un refraktīvas ķirurģijā''. Maskava, Krievija.

Pirmais starptautiskais redzes uztveres simpozijs VisPEP, Rīga, Latvija.

No 2015.g. strādā ACU MIKROĶIRURĢIJAS CENTRĀ par optometristi kopā ar oftalmoķirurģiem refraktīvās diagnostikās un kontaktkorekcijas speciālistu. Pastāvīga zinātniski-praktisko semināru, konferenču, kongresu dalībniece.

Latvijas optometristu un optiķu asociācijas biedrs kopš 2015.